Klamry na wrastające paznokcie Bochnia

Klamry na wrastające paznokcie Bochnia.

W Bochni co najmniej w kilku miejscach znajdują się zakłady kosmetyczne zajmujące się między innymi kosmetyką stup, w tym również problemem wrastających paznokci. Tym problemem w zasadzie zajmowali się do niedawna chirurdzy, którzy wyrywali płytkę paznokciową. Zabieg był oczywiście bardzo bolesny, ale wrastanie paznokcia w skórę jest również bardzo bolesne, szczególnie pod dotknięciem czy  po założeniu pełnych butów.

Od kilku lat zaproponowano likwidację problemu wrastania paznokcia przez założenie klamry korygującej na paznokieć. Powoduje to usztywnienie paznokcia i odsunięcie od warstw skóry. Oprócz klamry można usztywnić paznokieć żelem bądź stosując tipsy pod warunkiem, że jest to wczesne stadium wrastania paznokci. Kiedy już jest na wszystko za późno wówczas trzeba zwrócić się do chirurga. Obecnie przecina się paznokieć wzdłuż i ranę zaszywa. Jest to nadal bolesny zabieg więc lepiej skorzystać z usług kosmetyczki wcześniej. Po wstępnej ocenie stanu naszych paznokci zadecyduje o sposobie leczenia.

Witaj na moim blogu w całości poświęconym modzie! Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących trendów w modzie i makijażu. Moda to moja pasja, dlatego chcę się nią dzielić z wami na bieżąco.